III Niedziela zwykła 21 I 2018

1. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na spotkanie opłatkowe Róże Żywego Różańca, DRP oraz rodziców ministrantów i scholi.

2. Ofiarowano do naszej świątyni nowy odkurzacz, za który serdecznie dziękuję i  jednocześnie bardzo proszę o poszanowanie dobra wspólnego.

3. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie może sprzątać kościoła to jest osoba, która może ją zastąpić – p. Maria Kamoń, numer tel. 533 805 588.

4. Jeżeli w rodzinach były osoby, które brały udział w I wojnie światowej 1914 - 1918 bardzo proszę o zgłoszenie ich nazwisk do mnie. Gdyby zachowały się ich zdjęcia to prosiłbym o ich wypożyczenie. Chcielibyśmy je zeskanować  i zrobić galerię ,,Naszych lokalnych bohaterów.”

5. Bóg zapłać za troskę o Dom Boży. O taką posługę w sobotę proszę rodziny z ul. Pienińskiej: Pędzimąż Stanisława, Kowalczyk Maria, Kowalczyk Jadwiga.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary na ogrzewanie kościoła przez rodziny:

- z ul. Jana Pawła II: Teresę i Michała Antolec;

- Z ulicy Orkana: Annę i Pawła Wachów oraz z numeru 52

7.  W przyszłą niedzielę rozpoczynamy 40 godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 8.00 do Sumy a następnie do 14.30 którą zakończymy nieszporami

8. Kalendarz liturgiczny:

- W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła

- W czwartek Święto  Nawrócenia św. Pawła Apostoła

- W piątek wspomnienie św. Biskupów Tytusa i Tymoteusza.

9. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta życzymy dużo zdrowia, optymizmu i radości oraz błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.