VI Niedziela Zwykła 11 II 2018

1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Dzisiaj również III dzień nabożeństwa 40- godzinnego - zakończymy je nieszporami o godzinie 14.30, serdecznie zapraszam.

2. W środę Środa Popielcowa, która rozpoczyna Okres Wielkiego Postu. Msze święte w tym dniu o godz. 8.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły co do ilości i jakości, od którego nie ma żadnej dyspensy.

3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą odprawiane o godz. 16.00 i 20.00 oraz w niedzielę po Sumie.

4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą odprawiane o godz. 14.30. Słowo Boże w tym roku wygłosi do nas  ks. Michał Mroszczak wikariusz parafii NSPJ, po Gorzkich Żalach Msza święta bez kazania.

5. Rekolekcje w naszej parafii odbywać się będą od IV niedzieli Wielkiego Postu, wygłosi je ks. Robert Wróblewski - Salezjanin. Zachęcam do pobożnego i religijnego przeżywania tego świętego czasu oraz do licznego udziału w nabożeństwach.

6. W tym tygodniu przypada III piątek i niedziela miesiąca. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed 100-tną rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ofiary z niedzieli przeznaczone są na inwestycje w naszej parafii.

7. Bóg zapłać za ofiarę złożoną  na ogrzewanie przez  rodzinę Wach z ulicy ks. Tischnera.

8. Bóg zapłać za troskę o Dom Boży. O taką posługę w sobotę proszę rodziny z ul. Pienińskiej: Ciężobka Bogdan,  Durka Zofia, Ciężobka Helena.