II Niedziela Wielkiego Postu- 25 II 2018r.

1. Serdecznie pragnę podziękować ks. prof. dr hab. Piotrowi Andryszczakowi za  obecność wśród nas i wygłoszone do nas Słowo Boże.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje w naszej parafii w kwocie 2530 zł.

3. Dzisiaj po Sumie Droga Krzyżowa, a o godz. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00 i 20.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Godzina święta w czwartek po Mszy świętej o godz. 7.00. W pierwszy piątek Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź święta od godz. 15. 30. Do chorych pojadę od godz. 10.00.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj do puszki na misje „Ad Gentes”.

7. Bóg zapłać za troskę o Dom Boży. O taką posługę w sobotę proszę rodziny z ul. Pienińskiej: Luberda Helena, Szewczyk Henryka, Gromada Anna.

8. Rada Parafialna upoważniła mnie, abym jeszcze raz zwrócił się do tych parafian, którzy wykonali podpiwniczenie na cmentarzu na grobach swoich bliskich w 2016 i 2017r. Prosimy, aby uiścili właściwe opłaty według cennika - wisi w gablocie na ścianie kościoła. W 9-ciu przypadkach opłacone są tylko nagrobki pomników, a nie podpiwniczenia, które traktowane są jako grobowce.