III Niedziela Adwentu Gaudate - 17 XII 2017

1. Pragnę serdecznie podziękować ks. Dariuszowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.

2. Bóg zapłać osobom, które podjęły w minioną  niedzielę nocne czuwanie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

3. Jutro o godz. 14.30 spowiedź święta adwentowa w naszej parafii. Serdecznie zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i nie odkładanie na ostatnią chwilę. O godz. 15.30 nastąpi przerwa.

4. W zakrystii są do nabycia świece Caritas i nasze parafialne, jak również kalendarze i kartki świąteczne.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia,  bardzo zachęcam do religijnego przeżywania tego wyjątkowego wieczoru.

6. Do chorych pojadę w sobotę od godz. 10.00. Zapisy u p. kościelnego.

7. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na inwestycje w naszej parafii oraz pani Bernadecie Ciężobka za ofiarę na ogrzewanie.

8. Bóg zapłać za troskę o Dom Boży. O taką posługę oraz wykonanie dekoracji bożonarodzeniowej w sobotę o godz. 9.00 proszę młodzież naszej parafii oraz rodziny z ul. Pienińskiej: Dębska Anna, Dębska Teresa, Leśnicka Agnieszka, Leśnicka Helena, Wielkiewicz Krystyna.